سبدخرید

محصولات پرطرفدار

هدف کلی از “آموزش چرتکه به کودکان” این است که آنها را با نحوه انجام محاسبات بصورت ذهنی آشنا کرده و از این طریق فعالیت ذهنی مغز را بهبود ببخشیم.

مغز متشکل از رشته های عصبی است که در سراسر آن تنیده شده و به مانند یک کامپیوتر کار می کند.

چرتکه تصویری (Image Abacus) یک روش محاسبه از طریق ذهن است.این عمل از طریق تصویر ذهنی ایجاد شده از چرتکه بر مبنای اصول محاسباتی ذهنی است.در اینجا چرتکه تنها یک ابزار است و کودکان تنها از طریق تمرین مداوم و منظم می توانند تصویر ذهنی خود از چرتکه را درونی و دائمی کنند.

در ابتدا هنگامی ک دست ها،هر دو نیم کره ی مغز، امواج مغزی، اعصاب شنوایی و حافظه هماهنگ با هم کار کند مغز در بهترین حالت است و تکرار و استمرار آن باعث تقویت و رشد سلول های مغزی می شود.

در نتیجه هدف آموزش ما در سنین کودکی برای آشنایی و آمادگی بچه ها با تصویر سازی ذهنی، عدد خوانی و محاسبات ساده و زمینه ای برای پرورش استعداد برای محاسبات ذهنی در آینده و ادامه این مسیر درصورت علاقه می باشد.

سوالات متداول

سوالات مورد نظر خود را اینجا ببینید یا بپرسید

این کلاس در کجا تشکیل می شود؟

کلاس در خود مهدکودک خانه مدادرنگی تشکیل می شود.

تماس با ما

فیلم و عکس دوره

دانلود عکس های سال ۹۹
دانلود

مهدکودک خانه مدادرنگی

ارتباط با مربیان حرفه ای و ایجاد رابطه دوستی عمیق با دیگر کودکان چیزی است که می تواند زندگی فرزندانمان را از همان کودکی رنگی کند. ما در خانه مدادرنگی تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمک مربیان حرفه ای و به پشتوانه تجربه چندین ساله در این زمینه، رنگ خوشبختی را برای کودکان شما به ارمغان بیاوریم.

        

تماس با ما