سبدخرید

محصولات پرطرفدار

نمایش خلاق یک راه پرورش خلاقیت در کودکان هست زیرا خلاقیت یعنی رفتن یک راه نرفته و از هیچ ، چیزی آفریدن و خلق کردن است . در نمایش خلاق کودکان با خلق داستان‌ها و صحنه‌های از قبل پیش بینی نشده فکر و اندیشه های درونی خودشان را به نمایش می‌گذارند .

نمایش خلاق خیلی ساده بدون نیاز به هیچ تدارکات و ابزاری قابل اجرا است زیرا لباس یا دکور خاصی نیاز نیست و هر آنچه اتفاق می‌افتد از حرکت دادن بدن و پانتومیم است .

نمایش خلاق می‌تواند یک نوع بازی وانمود کردن بر پایه تخیلات یا اجرای یک داستان ، برنامه تأتر ، موسیقی و یا رقص باشد . در نمایش خلاق تخیل پردازی و خلاقانه فکر کردن در کودکان تقویت می‌شود . کار گروهی را یاد می‌گیرند و به خاطر پیروی کردن از رهبر هنر گوش کردن را فرا می‌گیرند . در کنار تمام کسب مهارت‌ها و فوایدی که نمایش خلاق دارد اوقات شاد و سرگرم کننده‌ای نیز برای کودکان فراهم می‌شود .

نمایش خلاق یک راه خوب برای آموزش در طول بازی هست . مهارت های زیادی را کودکان با بازی یاد می‌گیرند و همراه با کسب مهارت زبانی دنیای اطراف را کودکان در دست‌هایشان کشف می‌کنند .

سوالات متداول

سوالات مورد نظر خود را اینجا ببینید یا بپرسید

این کلاس در کجا تشکیل می شود؟

کلاس در خود مهدکودک خانه مدادرنگی تشکیل می شود.

تماس با ما

فیلم و عکس دوره

دانلود عکس های سال ۹۹
دانلود

مهدکودک خانه مدادرنگی

ارتباط با مربیان حرفه ای و ایجاد رابطه دوستی عمیق با دیگر کودکان چیزی است که می تواند زندگی فرزندانمان را از همان کودکی رنگی کند. ما در خانه مدادرنگی تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمک مربیان حرفه ای و به پشتوانه تجربه چندین ساله در این زمینه، رنگ خوشبختی را برای کودکان شما به ارمغان بیاوریم.

        

تماس با ما