سبدخرید

محصولات پرطرفدار

آموزش شطرنج به کودکان باعث افزایش تمرکز و دقت در کودکان می شود . از فواید اصلی شطرنج دقت و تمرکز است زیرا اگر آنها دقت لازم را به عمل نیاورند نمی توانند بازی خوبی را به نمایش بگذارند .

  • آموزش شطرنج به کودکان باعث افزایش تجسم فضایی کودکان می شود . در بازی شطرنج کودکان وادار می شوند تا توالی فعالیتها را قبل از اینکه اتفاق بیفتد تصور کنند شطرنج بطور واقعی توانایی تجسم را با اموزش جابجای مهره ها در ذهن به کودکان آموزش می دهد.
  • آموزش شطرنج به کودکان منجر به تفکر رو به جلو می شود . کودکان در این بازی آموزش می بینند که ابتدا فکر کنند بعد عمل کنند آنها یاد می گیرند که از خود بپرسند که اگر من اینکار را بکنم چه اتفاقی می افتد و من باید چه واکنشی نشان دهم بطور کلی شطرنج به کودکان کمک می کند که صبور و متفکر بار بیایند .
  • آموزش شطرنج به کودکان ، ارزیابی گزینه ها را به کودکان می آموزد . کودکان یاد می گیرند که آنها نباید اول حرکات را انجام دهند و سپس حرکات را به خاطر بسپارند . بلکه یاد می گیرند که راهها و جنبه های مختلف حرکات مختلف را ارزیابی و سپس بهترین را انتخاب کنند .
  • آموزش شطرنج به کودکان تجزیه و تحلیل عینی را به آنها می آموزد . کودکان یاد می گیرند که نتایج کارهای مختلف و توالی آنها را و همچنین اینکه آیا این حرکات (کارها ) به او کمک می کند یا به ضرر اوست را ارزیابی کند و با استفاده از شیوه های منطقی و نه احساسی ، بهترین تصمیم را بگیرند .
  • آموزش شطرنج به کودکان تفکر انتزاعی کودکان را پرورش می دهد . کودکان یاد می گیرند که بصورت دوره ای به عقب برگردند و جزئیات و کارهای انجام شده را بررسی کنند . به این ترتیب آنها الگوهای استفاده شده در موقعیت های مختلف را در یک موقعیت را یاد گرفته و در موقعیت های دیگر بکار می برند .
  • آموزش شطرنج به کودکان برنامه ریزی را می آموزد ، کودکان یاد می گیرند اهداف دراز مدت خود را تعیین و راههای رسیدن به آن را نیز یاد می گیرند .

سوالات متداول

سوالات مورد نظر خود را اینجا ببینید یا بپرسید

این کلاس در کجا تشکیل می شود؟

کلاس در خود مهدکودک خانه مدادرنگی تشکیل می شود.

تماس با ما

فیلم و عکس دوره

دانلود عکس های سال ۹۹
دانلود

مهدکودک خانه مدادرنگی

ارتباط با مربیان حرفه ای و ایجاد رابطه دوستی عمیق با دیگر کودکان چیزی است که می تواند زندگی فرزندانمان را از همان کودکی رنگی کند. ما در خانه مدادرنگی تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمک مربیان حرفه ای و به پشتوانه تجربه چندین ساله در این زمینه، رنگ خوشبختی را برای کودکان شما به ارمغان بیاوریم.

        

تماس با ما