سبدخرید

محصولات پرطرفدار

آموختن زبان مى تواند به سادگى بازى كودكانه باشد . فرايند يادگيرى در كلاس هاى فرانسه از طريق آواز ، قصه ، بازى ، كاردستى و تاتر خواهد بود . در حقيقت هدف اين است كه جذابيت كلاس آنچنان بچه ها را در خود غرق كند كه متوجه نشوند كى زبان را آموخته اند .

كودك هاى دو زبانه در مهارت هاى ارتباطى توانمند ترند . فرانسه زبان ديگر روابط بين الملل در عين حال زبان كار و زبان رسمى در سازمان ملل ، اتحاديه اروپا ، يونسكو ، ناتو ، كميته بين المللى المپيك يا صليب سرخ بين المللى است . زبان فرانسه ، زبان بين المللى تئاتر ، هنرهاى بصرى ، رقص ، معمارى ، آشپزى ، مد و … است .

كنكور فرانكوفونى يكى از مهمترين اتفاقات دنياى زبان آموزى است هر ساله تعداد زيادى از زبان آموزان فرانسه كه در سطح قابل قبولى هستند در اين كنكور براى ارتقاء سطح زبان خود در پنج قاره جهان شركت مى كنند . اين آزمون يكى از معتبرترين و جهانى ترين آزمون هاى دنيا است  كه در اين راستا نيز كودكان مهد كودك خانه مداد رنگى خوش درخشيدند .

سوالات متداول

سوالات مورد نظر خود را اینجا ببینید یا بپرسید

این کلاس در کجا تشکیل می شود؟

کلاس در خود مهدکودک خانه مدادرنگی تشکیل می شود.

   توجه:   جهت شرکت در دوره تماس بگیرید

تماس با ما

فیلم و عکس دوره

دانلود عکس های سال ۹۹
دانلود

مهدکودک خانه مدادرنگی

ارتباط با مربیان حرفه ای و ایجاد رابطه دوستی عمیق با دیگر کودکان چیزی است که می تواند زندگی فرزندانمان را از همان کودکی رنگی کند. ما در خانه مدادرنگی تمام تلاشمان را می کنیم تا با کمک مربیان حرفه ای و به پشتوانه تجربه چندین ساله در این زمینه، رنگ خوشبختی را برای کودکان شما به ارمغان بیاوریم.

        

تماس با ما